Witamy w Hodowli Zaciszna Knieja!

Strona w trakcie aktualizacji – zapraszamy na naszą witrynę na Facebooku.

(For English press here)

Zaciszna Knieja na Facebooku

Jesteśmy małą rodzinną hodowlą zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział w Łodzi „ZKwP” oraz w Fédération Cynologique Internationale „FCI” (Międzynarodowa Federacja Kynologiczna). Posiadamy trzy suczki hodowlane o imieniach Bunia, Celine i Velvetka oraz starszą suczkę Agatkę. Ponadto mieszkają z nami dwa pieski – labrador retriever Yogi oraz cavalier King Charles spaniel Bruno.

Mieszkamy w małej miejscowości w domu z dużą działką. Psy i hodowla są naszą pasją. Kynologią interesujemy się od dawna. Wybraliśmy rasę labrador retriever z uwagi na jej wyjątkowy charakter i eksterier.

Naszym celem jest hodowla psów możliwie najbardziej zbliżonych do wzorca rasy.  Skojarzenia są przemyślane, do rozrodu wybieramy psy o odpowiednim dla rasy eksterierze i charakterze. Mioty są rzadko. Rodzice szczeniąt posiadają stosowne badania i certyfikaty. Szczenięta wychowywane są w domu i odpowiednio socjalizowane.

Duży nacisk kładziemy na wychowanie i zdrowie. Jesteśmy małą hodowlą, więc wszystkie nasze pieski otoczone są odpowiednią opieką a my poświęcamy im bardzo dużo czasu.

Opiekę weterynaryjną nad hodowlą sprawuje Przychodnia Weterynaryjna „Cztery Łapy” Skierniewice:

http://www.czterylapyskierniewice.pl/

Nasze psy są na diecie BARF / RAW (Biologically Appropriate Raw Food) czyli biologicznie odpowiednie surowe jedzenie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli!

2 myśli w temacie “Witamy w Hodowli Zaciszna Knieja!

  1. Witam! W chwili obecnej mam na szkoleniu suczkę Demi z państwa hodowli-jestem zachwycony psychiką i inteligencją psiaka,szkolę psy ponad 30 lat i zawsze życzył bym sobie pracować z takimi psiakami.Rewelacja!Będę szczerze polecał !
    Pozdrawiam !Bogdan Falborski Szkoła Tresury Psów, ,Cywil” Koszalin

    Polubione przez 1 osoba

    1. Witam, przepraszam, że tak późno odpowiadam. Rzadko korzystamy ze strony internetowej. Obecnie wszystko co dzieje się wokół hodowli jest na naszym profilu na FB https://www.facebook.com/Zaciszna.Knieja1/, na który serdecznie zapraszam. Dziękujemy za dobre słowo na temat suczki z naszej hodowli, tym bardziej od osoby z takim doświadczeniem. Dużą wagę przykładamy właśnie do charakteru, psychiki i zdrowia już na etapie wyboru rodziców. Ponadto od pierwszych dni po narodzinach dużo z pieskami pracujemy. Większość szczeniaków trafia do rodzin jako pies towarzyszący, więc wspomniane cechy są najistotniejsze. Demi jest po mamie, która ma wspaniały charakter i cechy, o których Pan wspomniał. Tata to pies z francuskiej hodowli pochodzący z linii pracujących z idealnym charakterem typowym dla rasy. Wszystkie pieski z tego miotu mają duży zapał do pracy i chętnie się uczą. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s